Ekonomi Haberleri

Şekerbank’tan Emeklilere Promosyon

Şekerbank’tan Emeklilere Promosyon

Şekerbank’a maaşını taşıyan emekliler toplamda 2 bin 100 TL’ye kadar nakit promosyon kazanabilecek. Banka müşterileri bütün banka ATM’lerinden bedava bakiye sorgulama ve para çekme prosedürü yapabilecek.

Şekerbank, Kazandıran Emekli Paketi ile maaşını Şekerbank’a taşıyan emeklilere 3 senelik taahhüt karşılığında maaş tutarlarına göre 375 ila 450 TL arasında değişen promosyon ödemeleri sunuyor.

Maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler aynı vakitte iki otomatik ödeme talimatı verdiğinde 150 TL, 10 adet müşteri ile sınırlı olmak üzere yönlendirdiği her yeni emekli amacıyla de 150 TL olmak üzere toplam 1500 TL promosyona hak kazanacak.

Böylece maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler toplamda 2 bin 100 TL’ye kadar nakit promosyon kazanabilecek.

YÜZDE 0,90’DAN BAŞLAYAN FAİZ ORANIYLA KREDİ İMKANI

Şekerbank, Kazandıran Emekli Paketi kapsamında promosyonların yanı sıra, yüzde 0,90’dan başlayan faiz oranlarıyla masrafsız gereksinim kredisinden faydalandırıyor. Paket dahilinde ilaveten avantajlı faiz ile vade beklemeden istenilen an para yatırıp çekilebilen Gece Gündüz Hesabı da açılabiliyor.

Emekliler ilaveten Şeker Bonus kredi kartının ilk senesinde üyelik aidatı ücretinden muaf tutulurken, kredi kartı alan emekliler 1 sene süresince kiralık kasa hizmetinden de bedava yararlanabiliyor.

Emekliler bunun dışında paket kapsamında kredi kartları ile yapacakları 500 TL’lik market harcaması ile 100 TL’lik bonus kazanacak.

TÜM BANKA ATM’LERİNDEN ÜCRETSİZ PARA ÇEKİMİ

Kazandıran Emekli Paketi’nden yararlanmak üzere maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler, Şekerbank şubelerinden bedava para çekebiliyor, vatan içi bütün banka ATM’lerinden ise tekrar bedava bakiye sorgulama ve para çekimi yapabiliyor.

Emekli maaş müşterileri, internet, mobil şube ve davetiye merkezi vasıtasıyla yapacakları havale ve EFT işlemlerini de bedava gerçekleştirebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir